Firmast
  Teenused
  Pakkumised
  Kontakt


info@piibekv.ee
53 466 266
77 60599Piibe Kinnisvara
ID: 2701002
49 900 EUR
22.02.2018

Müüa maja, 2 magamistuba

Jõgevamaa, Pajusi vald, Aidu, BRONEERITUD!, 3 tuba, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, keskmises seisukorras, elamispind 121 m², kogupind 236,3 m², krunt 1,0 ha, elektripliit, boiler, põrandaküte, kanalisatsioon, kõrvalhoone, puurkaev, elekter, tööstusvool, pakettaknad, köögimööbel, maaküte, lokaalne vesi, mets lähedal, ümbruses eramud, teed keskmises seisukorras, naabrid kõrval, kivikatus

Lisainfo:

 Aidu külas müüa hoonestatud kinnistu.
KINNISTU
Logistiliselt hea asukohaga Jõgeva -Põltsamaa vahelise maantee vahetus läheduses paiknevalt kinnistult on Jõgevale 14 km (mis on ka lähim keskus, rongi-ja bussijaam, kaubandus, jms.), Põltsamaale 16km ja Tartusse 61 km.
Lähedal (ca.4km) paikneb ka supluseks sobiv ja Jõgeva elanike poolt armastatud Aidu järv.
ELAMU
Kinnistul paiknev elamu on renoveerimise käigus saanud kaasaegse küttelahenduse ning võimalikult palju on säilitatud algupärast interjööri.
Ca. 10 aastat tagasi teostatud remondi käigus vahetati aknad, põrandad, elektrijuhtmestik, vee-ja kanalisatsioonitorustik.
Säilinud on algupärase hoone lauda- ja aidapoolsed müürid, mis oleks võimalik taastada või elamu laiendamiseks välja ehitada. Samuti on võimalik kasutusele võtta/väljaehitada katusekorrus,
Olemas on ja sisalduvad hinnas katusekivid puuduoleva katuse tarbeks.
Elamule ei ole väljastatud energiamärgist.
KÜTE
Paigaldatud on maaküte, veekandjal põrandakütte baasil. Olemas on ka tahkeküttekatel, mis on hetkel paigaldamata, kuid soovikorral oleks võimalik kasutusele võtta alternatiivina. Korstnasse on terves ulatuses paigaldatud terasmantel.
TEHNOVÕRGUD
Vesi 2014.a. rajatud puurkaevust, kanalisatsiooniks on kogumiskaevud. Elekter: 3X25A.

Suur kinnistu pakub erinevaid maakasutuse võimalusi!
Kui hindad avarust nii kodus, kui ka õues, siis võib see pakkumine olla just sulle....

Kontakt:

 Ergo Lind, 53466266