Firmast
  Teenused
  Pakkumised
  Kontakt


info@piibekv.ee
53 466 266
77 60599Piibe Kinnisvara
ID: 2755199
49 900 EUR
12.02.2018

Müüa maja

Jõgevamaa, Jõgeva, Roosi 3, 7 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, vajab renoveerimist, ehitatud 1976, elamispind 108,4 m², kogupind 213 m², krunt 750 m², puupliit, saun, ahjuküte, keskküte, tahke kütus, rõdu 4 m², terrass, tööstusvool, mööbli võimalus, mööbel, garaaž, elekter, lokaalne vesi, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, puurkaev, keldrikorrus, aiaga ümbritsetud, ümbruses eramud, linnas, naabrid ümberringi, teed heas seisukorras, telliskivisein, profiilplekk-katus

Lisainfo:

 Müüa suur elamu vaikses Jõgeva äärelinna eramute piirkonnas.
Rahuldavas seisukorras elamu on planeeringult läbi kolme korruse.

Elamu planeering:
Põhikorrusel paiknevad: kaks esikut (sissepääsud elamu eest ja tagant), köök, elutuba (pääs terrassile), magamistuba, veranda, wc (kuivkäimla), trepihall, garaaz, saun.
Teisel korrusel paiknevad: trepihall, neli tuba (suuremast toast pääs rõdule), wc ja vannituba (vesi ja kanalisatsioon) ning avar garaazi ja sauna pealne majapidamisruum (võimalik väljaehitada eluruumiks).
Keldrikorrusel paiknevad katlaruum ning erineva suurusega hoiuruumid hoidiste või küttepuude hoiustamiseks.

Seisukord:
Siseviimistlus ja ruumide seisukord on peamiselt algupärane ning vajab kaasajastamist. Mõnes ruumis on mõned aastad tagasi siseviimislust värskendatud.
Aknad ja uksed on vahetamata kuid terved ja kasutuskorras. Paigaldatud on uus plekk-katus.

Küte:
elamut on seni köetud puuküttel katlaga (veekandjal malmradiaatorid ruumide seintel) ning põhikorrusel asuvad lisaks läbi kahe toa paiknev ahi ning köögis soemüüriga pliit.
Keskküttekatel vajaks vahetamist (nt. pelleti katla vastu) ja keskküttesüsteem kaasajastamist.

Taristu:
Elekter (3X25A), vesi tuleb hetkel kinnistul paiknevast puurkaevust, linna veevõrguga liitumise võimalus (liitumispunkt kinnistu piiril), kanalisatsioonina kasutusel kogumiskaev (ca. 4m3), linna kanalisatsiooni ühistrassiga liitumine kinnistu piiril.

Elamule ei ole väljastatud energiamärgist.

Lähedal:
Pedja jõgi 500m, kesklinn 300m, kool 700m, lasteaed 500km, lähim kauplus (Selver) 200m.

Ideaalne asukoht ja kodu suuremale, linnarõõme armastavale perele ning hea võimalus oma käe ja soovide järgi renoveerima hakata.

Huvi korral helista, küsi lisa ja teeme elamuga kohapeal tutvust.

Kontakt:

 Ergo Lind, 53466266