Firmast
  Teenused
  Pakkumised
  Kontakt


info@piibekv.ee
53 466 266
77 60599Piibe Kinnisvara
ID: 2522663
75 000 EUR
18.05.2019

Müüa maja

Jõgevamaa, Jõgeva vald, Kärde, Maalma, 2 korrust, kinnistu, palkmaja, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1863, elamispind 327,2 m², kogupind 436,2 m², krunt 1,1 ha, puupliit, boiler, ahjuküte, tahke kütus, kõrvalhoone, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, keldrikorrus, elekter, tööstusvool, naabrivalve, aiaga ümbritsetud, mets lähedal, ümbruses eramud, naabrid ümberringi, teed heas seisukorras, eterniitkatus

Lisainfo:

 Müüa väärika ajalooga Kärde mõisa valitsejamaja.
Hoone on ehitatud kahes järgus: põhihoone (hoone madalam osa) ja tiibhoone (hoone kõrgem osa).
Põhihoone ruumid on osaliselt kaasajastatud: vahetatud on elektrijuhtmestik, ehitatud on wc ja dushiruum, muudetud on planeeringut, osaliselt on vahetatud põrandad. Samuti on amortiseerunud küttekollete asemele ehitatud uus kamin, ahi ning soemüüri ja lesoga pliit köögis. Sisetööd on osaliselt lõpetamata.
Tiibhoone on säilinud suhteliselt algupäraselt, kuid vajaks renoveerimist ja taastamist. Samuti vajavad taastamist küttekolded (sh. algupärane glasuurplaatidega kaetud ahi).Tiibhoone soklikorrusel paikneb hästi säilinud pesuköök.
Hoonele on olemas fassaadi renoveerimisprojekt.
Taristu: vesi ja kanalisatsioon küla ühisvõrgust, elekter (3X25A)

Kinnistul kasvavad viljakandvad õunapuud ja erinevad roosiistikud ning territoorium on terves ulatuses piiratud võrkaiaga.

Kinnistu asub Kärde mõisapargi territooriumil ning läheduses paikneb ajalooliselt kuulus Kärde Rahumajake.
Samuti asuvad lähipiirkonnas erinevad matka-ja terviserajad.

Kontakt:

 Ergo Lind, 53466266