Firmast
  Teenused
  Pakkumised
  Kontakt


info@piibekv.ee
53 466 266
77 60599Piibe Kinnisvara
ID: 2893515
90 000 EUR
10.07.2018

Müüa maja, 3 magamistuba

Järvamaa, Ambla vald, Sääsküla, Arulepiku, 4 tuba, 2 korrust, kinnistu, elamispind 174,6 m², kogupind 419,8 m², krunt 4,6 ha, puupliit, boiler, saun, dušš, põrandaküte, õhksoojuspump, ahjuküte, külmik, elekter, pakettaknad, tööstusvool, köögimööbel, lokaalne vesi, kanalisatsioon, kõrvalhoone, kaev, puurkaev, terrass, naabrid kaugel, mets lähedal, ümbruses eramud, kruusateed, Preediku järv 1,5 km

Lisainfo:

 Müüa talukoht Sääskülas, ühe tunni autosõidu kaugusel Tallinnast.
Müügiobjekt koosneb kolmest eraldi, kuid üksteisega piirnevast kinnistust, mis moodustavad terviku pindalaga 45781m2.

Hooned
Müügiobjektil paiknevad vana rehielamu koos 2013.a. teostatud juurdeehitusega, ait, välikelder, katusealune kahele sõiduautole.
Rehielamu vanas osas paiknevad eluruumid ja abiruumid ning juurdeehitus on algselt mõeldud kasutamiseks peoruumina ning katusekorrus majutamiseks.
Rehielamu:
palkmaja põhikorrusel paiknevad avatud köögiga elutuba (pääsuga suurele väliterrassile), magamistuba, dushiruum ja wc ning puuküttel kerisega saun. Lisaks paiknevad põhikorrusel tööruum ning rehetuba. Katusekorrusel paiknevad trepihall ning kaks magamistuba.
Esimese korruse eluruume kütavad ahi ja puuküttel soemüüriga pliit köögis ning elektripõrandaküte dushialal. Katusekorrusele on lisaks paigaldatud õhksoojuspump.
Maja on renoveeritud (seinad-põrandad-laed soojustatud, vahetatud elektrijuhtmestik ja veetorustik) ca. 10 aastat tagasi.
Juurdeehitus:
on ehitatud 2012.a. Laastukatusega hoone karp on laotud Fibo kergplokkidest. Paigaldatud on aknad ja uksed, katusekorrus on väljaehitamata. Põrand on betoneeritud ning põrandasse on paigadatud vee-ja kanalisatsioonitorustik. Hoone on ehitatud suviseks kasutamiseks, seega hetkel ruumis küte puudub.
Olemas on ehitusprojekt, mille alusel on võimalik majutuseks ka katusekorrus välja ehitada.

Tehnovõrgud
lokaalne vesi (uus puurkaev ja vana salvkaev), kanalisatsioon (kogumiskaev), elekter 3X32A

Lähim keskus Aravete alevik asub ca. 3 km kaugusel. Alevikus olemas lasteaed, keskkool, kultuurimaja, spordisaal, arstipunkt, kauplused, bussipeatus, päästeamet.

Sääsküla elust-olust pikemalt:

www.ambla.ee/saaskula-kula

Kontakt:

 Ergo Lind, 53466266